FireAds

Za co płaci sieć afiliacyjna?

Sieć afiliacyjna to stosunkowo nowy system, który pozwala zarabiać w łatwy sposób i nie wymaga żadnych nakładów finansowych ani specjalistycznej wiedzy. Wymaga tylko dostępu do internetu. Nie określa też godzin pracy, ponieważ zarabianie na nim jest elastyczne – zależy od nakładu pracy. Przykładem prężnie rozwijającej się sieci afiliacyjnej jest FireAds, której oferta ciągle się powiększa i wciąż stwarza użytkownikom dodatkowe możliwości zarabiania.

W jaki sposób zarabiać na programach afiliacyjnych?

Zarabianie poprzez programy afiliacyjne polega na polecaniu i promowaniu ofert wybranych sklepów, portali i usług. W zamian użytkownik programu otrzymuje prowizję. System polega na tym, że osoba która potrzebuje np. nowego konta bankowego nie wybiera się do banku ani nie wchodzi sama na jego stronę internetową, ale klika w link partnera programu afiliacyjnego, który kieruje ją do formularza wniosku o konto bezpośrednio na stronie banku. Dla klienta różnica jest tylko taka, że nie klika linku do formularzu na stronie banku tylko wchodzi w link partnera programu, który przenosi ją do banku i po drodze odnotowuje w programie afiliacyjnym, iż konto bankowe zostało założone dzięki promowaniu go za pomocą ich portalu. Partner programu otrzymuje za to prowizję, która jest z góry określona.

W jaki sposób promować usługi?

Można promować usługi na wiele sposobów, np. przez marketing szeptane, polecanie programu znajomym, czy promowanie go w internecie. Warto na bieżąco szukać możliwości promocji, ponieważ odkrycie nowego kanału promocji daje szansę na szybki zysk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *