FireAds

Programy partnerskie – które wybrać

Programy partnerskie – które wybrać

Jeśli działamy na stronach internetowych, mamy dużą grupę odbiorców i chcemy zarobić przez internet, poprzez współpracę z firmami reklamowymi. Zastanawiamy się jakie programy partnerskie będą odpowiednie, czym się różnią, na których najwięcej zarobimy? Oto krótki opis i wskazówki, czym trzeba się kierować wybierając ten oto sposób zarabiania i jakie programy partnerskie będą godne naszej współpracy.

1. Przede wszystkim najważniejsze jest, aby wybrać program partnerski promujący to, co ma najlepsze uznanie na rynku, ponieważ w taki sposób produkt znajdzie większą grupę kupców, a my będziemy częściej otrzymywać należne nam pieniądze za reklamę. 

Rzeczami które dobrze się teraz sprzedają są:

  • Kosmetyki dobrej jakości,
  • Suplementy diety,
  • Środki na podniesienie libido,
  • Środki zwiększające sprawność seksualną,
  • Pomocniki dietetyczne,
  • Pomocniki dla aktywności fizycznej.

2. Ważne jest aby produkty widniejące na reklamach, były w wyższej kwocie, gdyż firmy współpracujące, przeważnie, mają z nami umowę procentową. Przykładowo jeśli sprzedadzą produkt za 20zł poprzez naszą promocję, to zyskamy tylko 4zł, więc lepiej promować produkty w większej cenie.

3. Jeśli nie chcemy czekać długo na wypłatę, za sprzedane produkty, warto poszukać programów partnerskich, które mają do zaoferowania niski próg wypłaty. Największymi faworytami są te, w których po osiągnięciu 100 – 200zł, będzie można uzyskać swoją należność. Warto więc zwrócić na to uwagę, jeśli nie chcemy mieć zamrożonych pieniędzy na stronie partnerskiej

4. Jeśli strona internetowa, blog, czy vlog, ma daną tematykę np. podróże, kosmetyka, zdrowie, lub sport, możemy poszukać programów partnerskich w danej kategorii, Ludzie przeważnie nie odwiedzają stron bez celowo, a jeśli zainteresujemy ich naszymi np. wpisami, to jest większy procent możliwości, iż skuszą się, na zakup produktów reklamowych. 

Jednym z cenionych sobie program afiliacyjny, jest FireAds. Zyskamy tam względnie wysokie prowizje. Można również dzielić się doświadczeniami z użytkownikamiFireAds jest jednym z najbardziej polecanych programów partnerskich.Ta aplikacja rządzi się zasadami typu:

  • CPA (cost per action) – wynagrodzenie za konkretną akcję użytkownika,
  • PPI/ CPI  (pay/ cost per install – płatność za instalację,
  • CPS (cost per sale) – wynagrodzenie w formie prowizji od zamówienia,
  • CPL (cost per lead) – wypłata za wypełnienie formularza, dane kontaktowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *