FireAds

Jaki program partnerski wybrać?

Aby móc zarabiać na programach partnerskich musimy najpierw zrobić rozeznanie, a także pamiętać o tym, aby posiadać stronę internetową z dużym ruchem. To właśnie tam będziesz zamieszczał swoje ref-linki do promowanych produktów.

Najlepsze programy partnerskie

Wybór odpowiedniego programu partnerskiego wcale nie należy do najłatwiejszych. W pierwszej kolejności powinieneś zorientować się czy dany program partnerski posiada dobre cechy, które będą przekładać się na Twoje późniejsze zarobki. Wybierając program partnerski powinniśmy szczególną uwagę zwrócić na prowizje, które będziemy otrzymywać za sprzedaż danego towaru. Z tego względu warto wybierać te programy, w których ceny produktów są wysokie, bo dzięki temu znacznie więcej zarobimy. Kolejnym punktem, na który powinniśmy zwrócić uwagę jest próg wypłaty. Im będzie on niższy tym szybciej otrzymamy zarobione pieniądze. Najlepsze programy partnerskie mają próg w wysokości między 100, a 200 zł. Znaczy to, że z pewnością uzbieramy minimum do wypłaty w ciągu jednego miesiąca. Kolejną ważną cechą, którą powinien posiadać dobry program partnerski jest wsparcie techniczne. Po rejestracji w programie partnerskim powinniśmy mieć swobodny dostęp do materiałów reklamowych tj., bannerów, które umieszczamy na swojej stronie internetowej. Niewątpliwie zaletą będzie też dostęp do skryptów, które znacznie ułatwiają zakup i rezerwację danego produktu. 

Warto zarejestrować się w kilku programach partnerskich np., w FireAds. Spełnia on wszystkie wymienione wyżej kryteria. Także jego statystyki sprzedaży utrzymują się na dość wysokim poziomie. Życzę owocnych zarobków w programie partnerskim. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *